20 razy 0% w Polskim Instytucie Kryptowalut

Dziś – najlepszy czas na zakup swojej pierwszej koparki.

Dlaczego warto skorzystać z promocji 20 razy 0% w Polskim Instytucie Kryptowalut?

Zacznijmy od konkretów, czyli statystyk na dzień 23.04.2017 dla koparki 6 GPU, wydobywającej Ethereum:

– Przychód na dzień dzisiejszy to około 320 – 350 $ miesięcznie, czyli uśredniając, około 1340 zł
– Koszt prądu i obsługi koparki w elektrowni PIK to 325 zł netto, 400 zł brutto. (jeżeli ktoś ma prąd ‚za darmo’ i trzyma koparkę u siebie to tego kosztu nie liczy)

Jak łatwo zauważyć dochód przed opodatkowaniem to ponad 900 zł.
Aktualnie mamy ROI na poziomie 83% rocznie, co w porównaniu do innych inwestycji o tak niskim wkładzie początkowym i ryzyku jest bardzo dobrym wynikiem.

Jeżeli nie mamy wolnej gotówki, za którą moglibyśmy kupić sprzęt to w takim przypadku możemy się wesprzeć leasingiem (firma) bądź kredytem…

Lub skorzystać z zupełnie nowej opcji!
Tylko do najbliższego wtoku mamy możliwość zakupić przez Polski Instytut Kryptowalut jedną koparkę na 20 rat, z ZEROWYM wkładem własnym i RRSO na poziomie 0%! Co to oznacza?

To oznacza, że decydując się na koparkę nie wykładamy z własnej kieszeni żadnych pieniędzy, tylko kupujemy ją na 20 rat x 0%. Spłacamy tylko tyle, ile wzięliśmy!

Czyli do kosztów miesięcznych dochodzi Nam rata, ale… przecież mieliśmy dochód 900 zł, więc i tak jesteśmy kilkaset zł na czysto. Prawda, że ładnie?

Na pewno ktoś zapyta „gdzie tu jest haczyk?” Haczyka nie ma, ale ryzyko w dalszym ciągu pozostaje. Należy pamiętać, że kupujemy sprzęt komputerowy, za który trzeba co miesiąc płacić raty. Jeżeli nagle doszłoby do załamania rynku to firma udzielająca nam kredytu raczej nie weźmie pod uwagę tego, że „koparka sama się nie spłaca”. Nikt dokładnie nie jest w stanie przewidzieć jak rynek krytowalut będzie wyglądał w najbliższym czasie. Przy obecnej kapitalizacji i rosnącym zainteresowaniu kryptowalutami raczej nie powinno się nic wydarzyć, co w jednym dniu mogłoby położyć cały biznes. Z drugiej strony jednak rosnące zainteresowanie wydobywaniem powoduje wzrost trudności całego procesu, co przekłada się na mniejszą ilość wydobywanej krytowaluty.
I moglibyśmy drugi raz zatoczyć koło, ponieważ trudność wzrastała od zawsze i była rekompensowana kursem danej waluty (w przypadku ETH jest to cena 5x wyższa niż w grudniu). Pod uwagę należy wziąć rownież to, że im więcej osób zaczyna dostrzegać w walutach cyfrowych coś więcej niż tylko wirtualny pieniądz, tym więcej ich używa. Porównałbym to do koła zamachowego, którego raz wprawionego w ruch nie da się już zatrzymać.

Podsumowując, jeżeli ktoś myśli poważnie o zakupie koparki to jest to najlepszy z możliwych momentów.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to skontaktuj się z nami wysyłając nam maila z uzupełnioną treścią na kontakt@pik-online.pl :
Imię i nazwisko
Numer telefonu

Oddzwonimy we wtorek i wytłumaczymy w jaki sposób można uzyskać takie finansowanie. Pozytywna decyzja zależy od kondycji finansowej konsumenta. Uzyskując negatywną decyzję klient nic nie traci.

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>